Mapa serwisu     PL EN DE

Informacje o firmie

Firma P.P.H.U. RUREX Zdzisław Mazurkiewicz, rozpoczęła swoją działalność w 1997 r. Przedsiębiorstwo powstało wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na materiały do stolarki otworowej oraz na firmy zajmujące się produkcją palet drewnianych Dusseldorf 600x800.

 

Firma P.P.H.U. RUREX Zdzisław Mazurkiewicz

 

Pierwszą poważną inwestycją był zakup maszyn do produkcji nitów rurkowych, wtedy to firma korzystała jeszcze z dzierżawionej hali w Grabowie n. Prosną. Już w 2000 r. natomiast udało się przenieść produkcję do własnej hali w Mikstacie, gdzie po dwóch latach dobudowano kolejną pod wytwarzanie wspornika metalowego oraz do cięcia blachy.

 

W kolejnych latach nowym nabytkiem firmy stał się tartak w Grabowie n. Prosną i to tam już w całości uruchomiono docelową produkcję palet drewnianych typu Dusseldorf. Rok 2006 wiązał się z zakupem automatycznej linii do cięcia wzdłużnego kręgów blachy typowo pod produkcję wspornika metalowego. Natomiast w 2012 r. firma wzbogaciła się o maszynę do produkcji wspornika plastikowego, dzięki czemu jesteśmy już całkowicie samowystarczalni jeśli chodzi o produkcję elementów do palet.

 

Obecnie główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Mikstat, natomiast cały proces montażu palet, począwszy od przywozu surowca drzewnego z lasu po załadowanie już gotowego towaru na samochód, odbywa się na tartaku w Grabowie n. Prosną. Dzięki ciągłym inwestycjom, jest on wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i linie produkcyjne do cięcia i obróbki drewna, a nasza firma stała się samowystarczalna również w zakresie elementów drewnianych.

 

Firma P.P.H.U. Rurex dysponuje także własną szeroką flotą pojazdów, posiadamy licencje na przewozy krajowe jak i zagraniczne.

 

Własna flota pojazdów
 

Projekt i realizacja KAMPEKI
Strona główna O firmie Oferta Kontakt Mapa serwisu
Copyright © 2013 P.P.H.U. Rurex